HAKKIMIZDA

Detay Müzik Stüdyoları 1997 yılında Ankara’da kuruldu. Stüdyoların tasarımı ve inşaatı, ses ve akustik yalıtımı uzun süren titiz bir çalışma ile profesyonel kişiler tarafından hazırlandı. Toplam 270 metrekarelik bir alana kurulmuş olan Detay Müzik Stüdyolarında; kayıt stüdyosu, prova stüdyosu, mastering stüdyosu ve dinlenme alanları bulunmaktadır.

FAALİYETLERİMİZ

  • Detay Müzik Orchard Müzik üyesi olup yapımlarınızın yerli ve yabancı tüm dijital platformlarda(iTunes, Spotify, Fizy vs.) yayınlanmasını sağlayabilmektedir.

  • Albüm projelerinde en iyi sonucu ortaya koymak için şarkıların düzenleme, kayıt, mix, mastering; prodüksiyonun her evresi ve sonraki aşamaları firmamız tarafından Volkan Yırtıcı prodüktörlüğünde gerçekleştirilmektedir.

  • Albüm ve demo kayıtlarında duymak istediğiniz soundu, profesyonel kadro ve ekipmanla size sunarız. Profesyonel veya amatör tüm projeleri aynı titizlikle ele alırız.

  • Detay Müzik; bestelerinizin istenilen müzik tarzında yaratıcılık ve profesyonelliği birleştirerek, yüzlerce farklı ses seçeneğinden faydalanarak, isteğe göre canlı enstrüman çalımlarıyla soundu zenginleştirerek aranjesini yapmaktadır. Ayrıca farklı amaçlara uygun olarak kullanım hakkı alınmış eserleri, istenirse müzik tarzı da değişecek şekilde düzenlemesini yapmaktadır.

  • Firmanızın veya kurumunuzun kimliğini akılda kalıcı müziklerle tanıtımını yapmaktayız. Talep doğrultusunda içerikle alakalı söz yazımı da hizmetlerimiz arasındadır

  • Seslendirme kayıtlarınız yüksek kalitede ve rahat bir ortamda yapılmaktadır. Yüksek standartlardaki mikrofon ve mikrofon pre-ampfileri kullanarak her yaştan profesyonel ve amatör seslendirme sanatçılarıyla çalışmaktayız.

  • Kayıt sonrası editing-mix-mastering işlemleri stüdyomuzda yapılmaktadır. Mix ve Mastering işlemleri anolog ve dijital son teknoloji sistemler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Volkan Yırtıcı

VOLKAN YIRTICI

Detay müziğin; müzik prodüktörlüğünü, aranjörlüğünü ve tonmaysterliğini Volkan Yırtıcı yapmaktadır. Çocukluk yıllarından itibaren müzikle uğraşan Volkan Yırtıcı; uzun süren performans müzisyenliğinden sonra 1997 yılında Detay Müzik Stüdyolarını kurdu. Burada birçok grup ve müzisyenle çalıştı., Kayıtlarını, düzenlemelerini ve prodüktörlüklerini yaptı. Farklı tarzlarda 1000’in üzerinde şarkı kayıdı yaptı. Çeşitli televizyon kanalları ve özel kuruluşlara jenerik, reklam ve belgesel müzikleri hazırladı. 2007 yılında ‘Yanlış Notalar’ isimli enstrümantal solo albümünü, 2016’da da ‘Düşün’ adlı albümünü ardından 2017’de ‘Kara Toprak’ cover çalışmasını yayınladı.