Hakkımızda

Hakkımızda

Detay müziğin; müzik prodüktörlüğünü, aranjörlüğünü ve tonmaysterliğini Volkan Yırtıcı yapmaktadır.

Çocukluk yıllarından itibaren müzikle uğraşan Volkan Yırtıcı; uzun süren performans müzisyenliğinden sonra 1997 yılında Detay Müzik Stüdyolarını kurdu. Burada birçok grup ve müzisyenle çalıştı., Kayıtlarını, düzenlemelerini ve prodüktörlüklerini yaptı. Farklı tarzlarda 1000’in üzerinde şarkı kayıdı yaptı. Çeşitli televizyon kanalları ve özel kuruluşlara jenerik, reklam ve belgesel müzikleri hazırladı.

2007 yılında ‘Yanlış Notalar’ isimli enstrümantal solo albümünü, 2016’da da ‘Düşün’ adlı albümünü yayınladı.

Detay Müzik’te Faaliyet Konuları

 • Albüm ve Demo Kayıtları

  Albüm ve demo kayıtlarında duymak istediğiniz soundu, profesyonel kadro ve ekipmanla size sunarız. Profesyonel veya amatör tüm projeleri aynı titizlikle ele alırız.

 • Müzik Prodüksiyonu

  Albüm projelerinde en iyi sonucu ortaya koymak için şarkıların düzenleme, kayıt, mix, mastering; prodüksiyonun her evresi ve sonraki aşamaları firmamız tarafından Volkan Yırtıcı prodüktörlüğünde gerçekleştirilmektedir.

 • Aranjörlük Hizmeti

  Detay Müzik; bestelerinizin istenilen müzik tarzında yaratıcılık ve profesyonelliği birleştirerek, yüzlerce farklı ses seçeneğinden faydalanarak, isteğe göre canlı enstruman çalımlarıyla soundu zenginleştirerek aranjesini yapmaktadır. Ayrıca farklı amaçlara uygun olarak kullanım hakkı alınmış eserleri, istenirse müzik tarzı da değişecek şekilde düzenlemesini yapmaktadır.

 • Jingle ve Reklam Müzikleri

  Firmanızın veya kurumunuzun kimliğini akılda kalıcı müziklerle tanıtımını yapmaktayız. Talep doğrultusunda içerikle alakalı söz yazımı da hizmetlerimiz arasındadır.

 • Seslendirme Kayıtları

  Seslendirme kayıtlarınız yüksek kalitede ve rahat bir ortamda yapılmaktadır. Yüksek standartlardaki mikrofon ve mikrofon pre-ampfileri kullanarak her yaştan profesyonel ve amatör seslendirme sanatçılarıyla çalışmaktayız.

 • Editing-Mix-Mastering İşlemleri

  Kayıt sonrası editing-mix-mastering işlemleri stüdyomuzda yapılmaktadır.

  Kayıtların daha kusursuz hale getirilmesi ve hataların bilgisayar ortamında düzeltilmesi için yapılan Editing işlemi Berna Yırtıcı tarafından yapılmaktadır.

  Mix ve Mastering işlemleri anolog ve dijital yeni teknoloji sistemler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

  Firmamız aynı zamanda yurt dışında dünyaca ünlü müzisyenlerle çalışan mastering stüdyolarıyla da anlaşmalıdır. Talep doğrultusunda mix sonrası şarkı veya tüm albümü bu stüdyolara mastering işlemi için gönderebilmekteyiz.